بازتاب مناظره‌ها در شبکه‌های اجتماعی

برگزاری اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۳ همراه بود واکنش سریع و انتقادات تند کاربران فضای مجازی. استقبال از حرف‌های مصطفی پورمحمدی و تمسخر کاندیداهایی که در دور قبل انصراف داده و این‌بار دوباره شرکت کرده‌اند، از مضامین مشترک واکنش کاربران بود.
کد خبر: 4901
زمان انتشار: 29 خرداد 1403 ساعت 12:00:21
بازتاب مناظره‌ها در شبکه‌های اجتماعی

طلوع اقتصاد: در شبکه‌های اجتماعی شوخی و نقد مناظره خیلی زود شروع شد. قبل از مناظره بعضی‌ها با زاکانی شوخی می‌کردند که با تاکسی برقی به صدا و سیما آمده بود در حالی که این تاکسی ها هنوز در تهران دیده نشده‌اند. بعضی هم با سعید جلیلی شوخی می‌کردند که برادرش قائم‌مقام صدا و سیماست. در روزهای گذشته معلوم شده آقای جلیلی به ماشین تیبا علاقه دارد و دست‌کم سه ماشین تیبا با سه پلاک در عکس‌ها شناسایی شده که جلیلی سوار آن‌ها بوده است. یکی از کاربران نظرسنجی گذاشته بود که فکر می‌کنید جلیلی با کدام پلاک به مناظره‌ها خواهد رفت.

تاخیر چهل دقیقه صدا و سیما در شروع مناظره هم مورد انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. برگزاری نماز جماعت و انتشار تصاویری از رئیس جمهور فقید، باعث شد مناظره‌ها با حدود چهل دقیقه تاخیر آغاز شود.

یکی از کاربران با اشاره به درخشش حسین انتظامی در پرسش از نامزدها نوشته ‏«نیم‌ساعت از مناظره بگذره حسین انتظامی بعنوان زامبی میاد تو» عبدالله رمضان زاده هم از شیوه مناظره انتقاد کرده و نوشته «صدا و سیما نمایشنامه راه انداخته نه مناظره»

درخشش قابل انتظار پورمحمدی
صحبت‌های پورمحمدی بیش از سایر نامزدها مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت. تسلط او به خطابه مهمترین نکنه‌ای بود که مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. کاربری به نام موسن نوشته است «‏اگر شرايط اجازه مى‌داد پورمحمدى موقع حرف زد بقيه مثل بازى مافيا دست‌ش رو بالا مياورد اين شكلى

تبلیغات در طلوع اقتصاد
بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد