گروه خبری " بانک و بیمه " 284 خبر
 • پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تغییر کرد/ کالا گرو بگذارید، وام بگیرید

  پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تغییر کرد/ کالا گرو بگذارید، وام بگیرید

  طبق ماده ۹ لایحه برنامه هفتم توسعه بانک مرکزی موظف است برای تسهیل فرایند اعطای تسهیلات خرد و گسترش وام‌های قرض‌الحسنه تا پایان سال اول اجرای قانون برنامه هفتم توسعه، نظام اعتبارسنجی و الگوی وثیقه‌گیری کالایی را تسهیل و تسریع کند.
 • حکم انحلال کانون صرافان ایرانیان صادر شد

  حکم انحلال کانون صرافان ایرانیان صادر شد

  به دلیل تخلفات و انحراف از اهداف، موضوع و وظایف و اختیارات کانون صرافان ایرانیان، موافقت‌نامه تاسیس این کانون صادره توسط بانک مرکزی، ابطال و انحلال کانون مذکور در دستور کار قرار گرفت.
 • نرخ ۲۵ ارز افزایش یافت

  نرخ ۲۵ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی امروز سه شنبه، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز افزایش و نرخ ۱۴ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • نرخ رسمی ۱۳ ارز افزایش یافت

  نرخ رسمی ۱۳ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی امروز، دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۳ ارز افزایش و نرخ ۱۶ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • فرزین: برای خروج از چرخه تورم، نرخ ارز را هدف قرار دادیم

  فرزین: برای خروج از چرخه تورم، نرخ ارز را هدف قرار دادیم

  رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اگر هدف مهار تورم است، حتماً باید نقدینگی را کنترل کنیم، گفت: برخی افراد از نرخ ارز شناور برای بازار آزاد یاد می‌کنند، اما نرخ شناور به معنای تغییر لحظه‌به‌لحظه یا ساعت‌به‌ساعت نیست؛ این درواقع به معنای بی‌ثباتی است.
 • نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی امروز یکشنبه، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز افزایش و نرخ ۲۳ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • نرخ رسمی ۲۹ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۲۹ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی امروز، شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۲، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز افزایش و نرخ ۲۹ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • شرط جدید بانک مرکزی برای پرداخت وام بانکی

  شرط جدید بانک مرکزی برای پرداخت وام بانکی

  بانک مرکزی اعلام کرد: اعطای هرگونه تسهیلات اعم از ارزی و ریالی قبل از اخذ شماره پیگیری از سامانه سمات ممنوع بوده و بروزرسانی مانده و وضعیت بدهی اشخاص می‌بایست به صورت برخط به سامانه سمات اعلام گردد.
 • دلیل تعطیلی برخی از صرافی‌ها از سوی بانک مرکزی اعلام شد

  دلیل تعطیلی برخی از صرافی‌ها از سوی بانک مرکزی اعلام شد

  مدیر اداره نظارت بر مؤسسات پولی غیر بانکی از تشکیل کمیته رسیدگی به تخلفات پولی و ارزی در بانک مرکزی و برخورد قاطع با صرافی‌های متخلف خبرداد و گفت: در شرایط تحریمی کشور، صرافی‌های مجاز و قانونمند نقش مهمی در انجام امور ارزی کشور دارند.
 • نرخ رسمی ۲۰ ارز افزایش یافت

  نرخ رسمی ۲۰ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی امروز، چهارشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۲، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۰ ارز افزایش و نرخ ۱۹ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • نرخ ۲۳ ارز افزایش یافت

  نرخ ۲۳ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی امروز سه شنبه، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز افزایش و نرخ ۱۴ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • نرخ رسمی ۱۴ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۱۴ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی امروز یکشنبه، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۰ ارز افزایش و نرخ ۱۴ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد