گروه خبری " بانک و بیمه " 288 خبر
 • مهمترین اقدامات بانک صادرات ایران در تکمیل زنجیره خدمات دولت الکترونیک

  مهمترین اقدامات بانک صادرات ایران در تکمیل زنجیره خدمات دولت الکترونیک

  ​بازنگری در ارکان  راهبردی، تولید محصولات جدید بر اساس نیاز واحدهای تولیدی و اقتصادی و فضای کسب و کار، تدوین نقشه راه جدید و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و ذی‌نفعان و هم‌راستایی با صنایع ویژه و راهبردی کشور از جمله اقدامات مهم بانک صادرات ایران در دو سال گذشته بوده است.
 • جدید‌ترین نتایج استقبال از «چکنو» اعلام شد

  جدید‌ترین نتایج استقبال از «چکنو» اعلام شد

  ​بانک صادرات ایران با ارائه دو محصول راهبردی و پیشرو از جمله «چکنو» (نخستین چک امن دیجیتال نظام بانکی) و سامانه «ست» (توثیق الکترونیکی دارایی‌)، در دو سال اخیر، گام‌های مؤثری در عرضه محصولات و پروژه‌های نوین بانکی داشته است.
 • بانک صادرات ایران رتبه سوم بانک‌های خصوصی در پرداخت تسهیلات مسکن را به خود اختصاص داد

  بانک صادرات ایران رتبه سوم بانک‌های خصوصی در پرداخت تسهیلات مسکن را به خود اختصاص داد

  ​بانک صادرات ایران بر اساس اعلام رسمی بانک مرکزی در بین 26 بانک کشور، رتبه ششم و رتبه سوم را در بین بانک‌های خصوصی کشور در پرداخت تسهیلات مسکن به خود اختصاص داد.
 • ضوابط جدید بیمه بیکاری اعلام شد

  ضوابط جدید بیمه بیکاری اعلام شد

  سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که شرکت در دوره‌های مهارت‌آموزی سازمان فنی و حرفه‌ای برای مقرری‌بگیران بیکاری الزامی است.
 • پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تغییر کرد/ کالا گرو بگذارید، وام بگیرید

  پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تغییر کرد/ کالا گرو بگذارید، وام بگیرید

  طبق ماده ۹ لایحه برنامه هفتم توسعه بانک مرکزی موظف است برای تسهیل فرایند اعطای تسهیلات خرد و گسترش وام‌های قرض‌الحسنه تا پایان سال اول اجرای قانون برنامه هفتم توسعه، نظام اعتبارسنجی و الگوی وثیقه‌گیری کالایی را تسهیل و تسریع کند.
 • حکم انحلال کانون صرافان ایرانیان صادر شد

  حکم انحلال کانون صرافان ایرانیان صادر شد

  به دلیل تخلفات و انحراف از اهداف، موضوع و وظایف و اختیارات کانون صرافان ایرانیان، موافقت‌نامه تاسیس این کانون صادره توسط بانک مرکزی، ابطال و انحلال کانون مذکور در دستور کار قرار گرفت.
 • نرخ ۲۵ ارز افزایش یافت

  نرخ ۲۵ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی امروز سه شنبه، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز افزایش و نرخ ۱۴ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • نرخ رسمی ۱۳ ارز افزایش یافت

  نرخ رسمی ۱۳ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی امروز، دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۳ ارز افزایش و نرخ ۱۶ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • فرزین: برای خروج از چرخه تورم، نرخ ارز را هدف قرار دادیم

  فرزین: برای خروج از چرخه تورم، نرخ ارز را هدف قرار دادیم

  رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اگر هدف مهار تورم است، حتماً باید نقدینگی را کنترل کنیم، گفت: برخی افراد از نرخ ارز شناور برای بازار آزاد یاد می‌کنند، اما نرخ شناور به معنای تغییر لحظه‌به‌لحظه یا ساعت‌به‌ساعت نیست؛ این درواقع به معنای بی‌ثباتی است.
 • نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی امروز یکشنبه، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز افزایش و نرخ ۲۳ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • نرخ رسمی ۲۹ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۲۹ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی امروز، شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۲، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز افزایش و نرخ ۲۹ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
 • شرط جدید بانک مرکزی برای پرداخت وام بانکی

  شرط جدید بانک مرکزی برای پرداخت وام بانکی

  بانک مرکزی اعلام کرد: اعطای هرگونه تسهیلات اعم از ارزی و ریالی قبل از اخذ شماره پیگیری از سامانه سمات ممنوع بوده و بروزرسانی مانده و وضعیت بدهی اشخاص می‌بایست به صورت برخط به سامانه سمات اعلام گردد.
تبلیغات در طلوع اقتصاد
بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد