پنجشنبه 24 خرداد 1403
گروه خبری " مناطق آزاد " 52 خبر
 • فرصت های سرمایه گذاری جدید در دهکده لجستیکی ماکو

  فرصت های سرمایه گذاری جدید در دهکده لجستیکی ماکو

  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: فرصت های سرمایه گذاری در ماکو مربوط به دهکده لجستیکی است که شامل چند فاز بهره‌برداری می‌باشد که از آن جمله می‌توان به فرودگاه ماکو اشاره کرد که کامل شده و پروازها در حال انجام است و ایرادات جزئی آن امسال تکمیل خواهد شد. لایتینگ این فرودگاه بین‌المللی و دارای مرز هوایی با هزینه بالغ بر ۴۰ میلیاردی کامل شده است.
 • افزایش صادرات در منطقه آزاد ارس

  افزایش صادرات در منطقه آزاد ارس

  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با نقطه آرمانی فاصله زیادی داریم اما در شرایط فعلی حداقل در ارزیابی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، ارس به همت سرمایه‌گذاران، فعالین اقتصادی و همراهی مسئولین، بین سایر مناطق آزاد در رتبه اول ایستاده است.
 • اقدامات منطقه آزاد ماکو برای تسهیل تولید

  اقدامات منطقه آزاد ماکو برای تسهیل تولید

  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به اتفاق سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان در دیدار با فعالان اقتصادی و تولید کنندگان ضمن تشریح اقدامات انجام یافته در راستای تسهیل تولید، افزایش صادرات و جذب سرمایه گذاری از برنامه های این سازمان برای حضور محصولات تولیدی منطقه در بازارهای جهانی خبرداد.
 • اختصاص بسته سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد یورویی در مناطق آزاد

  اختصاص بسته سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد یورویی در مناطق آزاد

  دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از ارائه بیش از ۷۰۰ بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد خبر داد و گفت: این بسته‌ها که تا پایان امسال نیز افزایش پیدا خواهند کرد، تا کنون ارزشی بالغ بر ۴۳۰ هزار میلیارد تومان معادل هشت تا ۱۰ میلیارد یورو دارد.
 • احداث ۲۷ شهرک ساحلی در ۴ استان جنوبی

  احداث ۲۷ شهرک ساحلی در ۴ استان جنوبی

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برنامه ساخت ۲۷ شهرک ساحلی در ۴ استان جنوبی کشور، گفت:ایجاد شهرک‌های جدید با فناوری‌های نوین سیاست دولت سیزدهم است.
 • ۴ شهرک ساحلی در استان بوشهر احداث می‌شود

  ۴ شهرک ساحلی در استان بوشهر احداث می‌شود

  ۴ شهرک ساحلی در استان بوشهر احداث می‌شود که یکی از این شهرک‌ها در منطقه بردخون در جنوب استان بوشهر طراحی شده است.
 • جزئیات خروج کارگران مناطق آزاد و ویژه از چتر حمایتی قانون کار اعلام شد

  جزئیات خروج کارگران مناطق آزاد و ویژه از چتر حمایتی قانون کار اعلام شد

  فعالان کارگری با انتقاد از خروج کارگران مناطق آزاد و ویژه از چتر حمایتی قانون کار می‌گویند: یکی از معضلاتی که در پی فقدان تشکل‌های کارگری در این مناطق شکل گرفته، ضعف در رسیدگی به اختلافات کارگری و کارفرمایی است.
 • زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی در کیش وجود ندارد

  زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی در کیش وجود ندارد

  جزیره کیش در طی سال‌ها همواره از اعتماد سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی به این جزیره نهایت استفاده را برده؛ این در حالی است که سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی با مشکلات فراوان در طی سال‌ها توانسته‌اند به رشد و توسعه اقتصادی،‌ عمرانی، گردشگری، فرهنگی و... کمک شایانی کنند؛ با این وجود بخش خصوصی کمترین نقشی در تصمیمات مناطق آزاد داشته است.
 • راه‌اندازی مجدد خط پروازی کیش به دوبی

  راه‌اندازی مجدد خط پروازی کیش به دوبی

  مدیرعامل شرکت توسعه، مدیریت بنادر و فرودگاه‌های سازمان منطقه آزاد کیش گفت: پرواز کیش به دوبی راه‌اندازی شد و اولین پرواز نیز به مناسبت ولادت امام رضا(ع) انجام می‌شود.
 • مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش به وزیر اقتصاد معرفی شد

  مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش به وزیر اقتصاد معرفی شد

  سرانجام پس از حدود ۵ ماه بلاتکلیفی منطقه آزاد کیش، دبیر شورای عالی مناطق آزاد مدیرعامل جدید این منطقه را برای صدور حکم به وزیر اقتصاد معرفی کرد.
 • تداوم بلاتکلیفی مدیریت منطقه آزاد کیش

  تداوم بلاتکلیفی مدیریت منطقه آزاد کیش

  در حالی بیش از ۴ ماه از انتصاب سرپرست منطقه آزاد کیش می‌گذرد که علاوه بر مردم، سرمایه‌گذاران نیز بلاتکلیفی ناشی از عدم انتصاب مدیرعامل را عامل خسران فراوانی اعلام می‌کنند.
 • بلاتکلیفی سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد کیش

  بلاتکلیفی سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد کیش

  درحالی حدود ۳.۵ ماه از انتصاب سرپرست منطقه آزاد کیش می‌گذرد که این اقدام دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، بلاتکلیفی این منطقه را تشدید کرده است.
تبلیغات در طلوع اقتصاد
بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد