پنجشنبه 6 اردیبهشت 1403
گروه خبری " کشاورزی " 893 خبر
 • قیمت جدید گندم اعلام شد

  قیمت جدید گندم اعلام شد

  در بازار روز قیمت گندم برای تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۲ اعلام شد به طوری که طبق لایحه تهیه شده دولت گندم را وارد می‌کند و صنعت برای تهیه گندم موردنیاز با قیمت دستوری مواجه است.
 • چرا قیمت گندم تغییر نکرد؟

  چرا قیمت گندم تغییر نکرد؟

  نرخ تضمینی گندم مدت زمانی است که همان ۱۵ هزار تومان اعلام شد،‌ قیمتی که سبب گلایه کشاورزان شد و در حال حاضر نیز آنان به دلیل عدم پرداخت پول گندم‌شان معترض هستند.
 • گرما سبب ارزانی تخم‌مرغ شد

  گرما سبب ارزانی تخم‌مرغ شد

  مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با بیان این که هر‌ کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری بیش از ۱۰ هزار تومان کمتر از نرخ مصوب خود به فروش می‌رسد گفت: کاهش خرید تخم مرغ در فصل گرما، قیمت این محصول را کاهش داد.
 • آغاز خرید توافقی برنج مازاد کشاورزان

  آغاز خرید توافقی برنج مازاد کشاورزان

  خرید توافقی برنج مازاد کشاورزان شامل طارم و هاشمی از امروز آغاز شد.
 • کالاهایی که در ماه گذشته ارزان شد + جدول

  کالاهایی که در ماه گذشته ارزان شد + جدول

  براساس بررسی‌های انجام شده در ماه تیر تورم گروه‌های کالایی میوه و خشکبار(۶.۸-)، سبزیجات(۲.۲-) و وسایل نقلیه(۳.۱-) بوده و شاهد کاهش قیمت به نسبت خرداد هستیم.
 • چرا گوشت قرمز گران شد؟

  چرا گوشت قرمز گران شد؟

  مدیرعامل اتحادیه دام سبک کشور، کمبود سرمایه در گردش دامداران، شارژ نشدن «دامدار کارت» توسط دولت، توقف ارائه نهاده مدت‌دار از سوی دولت و قاچاق دام به کشور‌های دیگر را از مشکلات دامداران عنوان کرد و گفت که این عوامل موجب افزایش قیمت گوشت قرمز شده است.
 • قیمت مرغ کاهش می‌یابد

  قیمت مرغ کاهش می‌یابد

  دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: میزان جوجه ریزی و تولید مرغ در کشور افزایش یافته است و در نتیجه از هفته آینده با توزیع مناسب، این محصول به نرخ مصوب خود نزدیک می‌شود.
 • چرا قیمت گندم تغییر نمی‌کند؟

  چرا قیمت گندم تغییر نمی‌کند؟

  نرخ تضمینی گندم مدت زمانی است که همان ۱۵ هزار تومان اعلام شد،‌ قیمتی که سبب گلایه کشاورزان شد و در حال حاضر نیز آنان به دلیل عدم پرداخت پول گندم‌شان معترض هستند.
 • آغاز عرضه افزایش مرغ در بازار/ قیمت‌ها کاهش می‌یابد؟

  آغاز عرضه افزایش مرغ در بازار/ قیمت‌ها کاهش می‌یابد؟

  مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغ گوشتی گفت: پیش بینی می‌کنیم تا چند روز آینده نیاز واحدهای پرورشی به سویا به صورت کامل تامین شود.
 • برنامه کشت قراردادی اعلام شد

  برنامه کشت قراردادی اعلام شد

  معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی، برنامه کشت قراردادی سال زراعی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با دستور وزیر جهاد کشاورزی برای سه محصول گندم‏، جو و دانه‌های روغنی از امروز (دوشنبه) به سازمان های جهاد کشاورزی و مجریان دولتی و غیر دولتی ابلاغ شد.
 • آغاز خرید برنج مرغوب گیلان از هفته آینده توسط بازرگانان

  آغاز خرید برنج مرغوب گیلان از هفته آینده توسط بازرگانان

  وزیر جهاد کشاورزی، با بیان اینکه استان‌های شمالی به لحاظ کشاورزی دارای ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه ای هستند، گفت: از هفته آینده خرید برنج هاشمی و یکی دیگر از ارقام پرمحصول در گیلان توسط بازرگانان انجام خواهد شد.
 • افزایش قیمت تضمینی دانه‌های روغنی

  افزایش قیمت تضمینی دانه‌های روغنی

  مجری طرح دانه‌های روغنی گفت: قیمت خرید هر کیلوگرم کلزا ۳۰ هزار تومان، کاملینا ۳۳ هزار تومان، سویا ۳۳ هزار تومان و آفتابگردان و گلرنگ نیز ۲۷ هزار تومان تعیین شده است.
بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد