درباره ما

طلوع اقتصاد یک پایگاه خبری تحلیلی است که در سال ۱۴۰۰ با هدف ارائه اخبار و تحلیل‌های سیاسی با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شده است.

«تعامل موثر با مخاطب» و «ایجاد پل ارتباطی قوی میان دولت و ملت» از شاخصه‌های اصلی یک پایگاه خبری و تحلیلی است. چنین رسانه‌هایی تاثیر به‌سزایی بر تصمیمات و سیاست‌گذاری‌های حکومت‌ها دارند. این امر موجب شده تا متخصصان از آن به عنوان چالشی جدید در مفهوم کلی «انفجار اطلاعات» یاد كنند. در این دوره سهولت آگاهی‌بخشی و خبررسانی، دولت‏ها را همواره با فشار افكار عمومی و حساسیت‌های آن‌ها نسبت به مسائل مختلف روبه‌رو کرده است.در عصر حاضر كه «عصر سلطه ارتباطات» نام گرفته، در تمام جهان، اصلی‌ترین رسالت، آگاهی بخشی توسط رسانه‌های جمعی است. افزایش روز افزون شبكه‌‏های خبری، از نقش مهم رسانه‏‌های جمعی و تمایل مردم برای کسب آگاهی و اخبار حكایت دارد. موقعیت رسانه ‌ها و اطمینان مخاطب به آن‌ها چنان است كه گاه، خبرهای تحریف شده و مطالب بسیار مهم و بزرگ، اتفاقی عادی و روزمره جلوه می‏‌كنند. این چنین است که نقش رسانه‌‏ها در مقوله اطلاع‏‌رسانی بسیار تعیین‌كننده است.با این وصف، اعضای تحريريه طلوع اقتصاد برآنند تا با انتشار آخرین اخبار در كنار ارائه تحلیل‌ها و گزارش‌های راهبردی در تمام عرصه‌ها مخاطبان خود را از مهم‌ترین اتفاقات و تحلیل‌های مرتبط در ایران و جهان مطلع کنند.

طلوع اقتصاد پايگاهی خبریتحلیلی است با بهره‌گیری از افراد زبده در حیطه خبررسانی و آگاهی بخشی سعی می‌کند زوایای پنهان و آشکار وقایع را برای مخاطبان به شکل واقع‌بينانه و دور از تحريف و بزرگ‌نمایی تشریح کند.

طلوع اقتصاد خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چهارچوب قانون اساسی از جانب داری حزبی و جناحی پرهیز می‌کند.

طلوع اقتصاد با توکل به خداوند متعال و تبعیت از قرآن را سرمشق خود قرار داده تا نقد منصفانه و تحلیل جناح‌های سياسی، گفتمان دولت‌ها، احزاب، شخصيت‌ها و عملکرد دستگاه‌ها و مسئولان را با هدف اطلاع‌رسانی، ارتقاء دانايی و آگاهی‌افزایی جامعه منتشر کند. ما اين مطلوب را تا رسيدن به مقصود وظیفه ذاتی خود ادامه می‌دهیم و از این منظر معتقد به بیان هرگونه انتقادی هستیم بنابراین در طرح نقد معتقد به خط قرمز جناحی و حزبی نیستیم.
بی شک در این راه، سعه صدر و پاسخگویی صادقانه و مسئولانه همه کارگزاران نظام در هر رده و جایگاهی، می‌تواند ما را در پیشبرد این هدف یاری کند.

تبلیغات در طلوع اقتصاد
بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد
تبلیغات در طلوع اقتصاد